Yeni atanan Genel Müdürler göreve başladı

Yeni atanan Genel Müdürler göreve başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Şaban Kondi, Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’ne atanan Mahmut Özdemir ile Strateji Geliştirme Başkanlığı’na atanan Hasan Güçlü göreve başladı.

Başkanlıkta gerçekleştirilen devir teslim törenlerine katılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, görevi devreden Genel Müdürlere yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, göreve yeni başlayan Genel Müdürlere de yeni görevlerinde başarılar diledi.

Devir teslim törenlerinde konuşan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ülkemizin her ilinde, ilçesinde, köyünde olduğunu belirterek, “Milletimizin bizim rehberliğimize ihtiyacı var. Bu rehberliği her yerde yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.

“Bu bir bayrak yarışıdır”

Görevini devreden müdürlerin tecrübelerinden istifade edeceklerini dile getiren Başkan Erbaş, “Bu görevler tamamen bir bayrak yarışıdır. Müdürlerimize yeni görevlerinde çok önemli görevler düşüyor.” ifadelerini kullandı.

Devir teslim törenlerinde, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selim Argun, Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı, göreve yeni başlayan yöneticilerin hayırlı ve başarılı bir şekilde görev yapmaları için dua etti.

Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Şaban Kondi görevi Bünyamin Albayrak’tan, Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’ne atanan Mahmut Özdemir görevi Erdal Atalay’dan, Strateji Geliştirme Başkanlığı’na atanan Hasan Güçlü ise görevi Mahmut Türk’ten devraldı.

Törene, Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selim Argun, Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı, Kadir Dinç ve Başkanlığın üst düzey yöneticileri de katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ