Dini Haberlerim

Samsung Galaxy M31 için Android 11 muştusu

Samsung’un One UI 3.0 güncellemesi, M315FXXU2BUAC aygıt yazılımı sürümü ve Ocak 2021 Android güvenlik yamasının yanı sıra yine tasarlanmış arayüz …

Samsung Galaxy M31 için Android 11 muştusu

Samsung’un One UI 3.0 güncellemesi, M315FXXU2BUAC aygıt yazılımı sürümü ve Ocak 2021 Android güvenlik yamasının yanı sıra yine tasarlanmış arayüz ve Galaxy M31 için yeni özelliklerle birlikte geliyor. 

Galaxy M31 kullanıcıları için One UI 3.0 güncellemesi şu an için Hindistan’daki beta kullanıcıları için yayımlanmış durumda. Bu güncellemenin boyutu ise 400 MB. Beta programına katılan kullanıcıların yanında yakında betada olmayan kullanıcıların da bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Samsung One UI 3.0 ile gelen özellikler

Samsung’un yapmış olduğu açıklamalarda, One UI 3.0 arayüzü ile kullanıcıların görüntüler ve müzikler ortasında geçiş yapmasını kolaylaştıran bir sürat paneli olduğu belirtiliyor. Yeni arayüzde ayrıyeten, geliştirilmiş bir bildirim panelinin olduğu ve bu sayede aygıtlar kilitliyken dahi tek bir bakışta daha fazla bilgiye ulaşabileceği sözleri yer alıyor. Bunun yanı sıra ise, birden fazla uygulamadan gelen iletileri tek bir alandan kolay kolay denetim edilebileceği de belirtiliyor. 

Samsung One UI 3.0 arayüzü ile kullanıcılara Multi-Active Window özelliği sunacak. Ekranı üçe bölerek birebir vakitte üç farklı uygulamaya erişim imkanı tanıyan bu özellik halihazırda şirketin katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Z Fold’da vardı. Lakin Samsung’un bu özelliğine birtakım yenilikler eklediği fark ediliyor. Yeni özellik Galaxy Z Fold’un yanı sıra, Galaxy Fold, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ aygıtlarında kullanılabilecek.

One UI 3.0 arayüzünde Çift Ön İzleme ve Art Kamera Selfie’si üzere kameralara daha fazla fonksiyonellik kazandıracak birtakım özellikler bulunuyor. Tekrar Galaxy Z Fold 2’da mevcut olan bu özellik lansmandan sonra ise Galaxy Fold kullanıcıları için de kullanılabiliyor olacak.

Good Lock özelliğine de yeni Samsung arayüz güncellemesiyle kimi yenilikler eklenecek. Wonderland, kullanıcılara telefonun hareketlerine reaksiyon veren ve hareketli duvar kağıtları oluşturma özelliği sunacak. Pentastic ile S Pen Air komutları üzerinde daha fazla denetim imkanı sunacak ve işaretçi ile birlikte bağlantılı ses ayarları özelleştirilebilecek. 

Bu özelliklerin yanı sıra, One UI 3.0 ile kullanıcılar ayrıyeten tam ekran imajlı görüşmeler yapabilecek. Bunun yanı sıra ise, manzaralı görüşmeler daha eğlenceli bir hale gelecek. Zira şirket, kullanıcıların yüz tabirlerini taklit eden AR emoji maskelerini kullanabilecek.

Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini alacak öteki Samsung modelleri

Galaxy S serisi
Galaxy S20 Ultra 5G, S20 Ultra, S20+ 5G, S20+, S20 5G, S20, S10 5G, S10+, S10, S10e, S10 Lite ve gelecek S serisi aygıtlar

Galaxy Note serisi
Galaxy Note 20 Ultra 5G, Note 20 Ultra, Note 20 5G, Note 20, Note 10+ 5G, Note 10+, Note 10 5G, Note 10, Note 10 Lite ve gelecek Note serisi cihazlar 

Katlanabilir modeller
Galaxy Z Fold 2 5G, Z Fold 2, Z Flip 5G, Z Flip, Fold 5G, Fold ve gelecek Z serisi aygıtlar

Galaxy A serisi
Galaxy A71 5G, A71, A51 5G, A51, A90 5G ve gelecek Galaxy A serisi modeller

Tabletler
Galaxy Tab S7+ 5G, Tab S7+, Tab S7 5G, Tab S7, Tab S6 5G, Tab S6, Tab S6 Lite ve gelecek Tab S serisi modeller

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ