Dini Haberlerim

PUBG MOBILE, yeni güncellemesi ile mistik mükafatların kapılarını aralıyor

PUBG MOBILE tarafından yapılan açıklamada, “Güncelleme 1.2 Versiyonu çerçevesinde tasarlandı. Tanınan Erangel haritasına eklenen yeni Klasik oyun …

PUBG MOBILE, yeni güncellemesi ile mistik mükafatların kapılarını aralıyor

PUBG MOBILE tarafından yapılan açıklamada, “Güncelleme 1.2 Versiyonu çerçevesinde tasarlandı. Tanınan Erangel haritasına eklenen yeni Klasik oyun modunda, oyuncular evvelden belirlenen üç farklı güç kümesinden birini seçerek karakterlerini yaratacaklar. Emsal bir halde, bu yeni güncelleme PUBG MOBILE’ın tanınan birinci tekil şahıs nişancı Metro Exodus ile devam eden iş birliğine taze bir soluk kazandıracak. Oyuncular düşmanlarını yenerek Onur toplayabilecek ve özel temalı ses paketlerine, giysilere ve öbür kalıcı ödüllere erişebilecekler” denildi.

100 FARKLI KADEMELİ ÖDÜL

Açıklamada, Royale Pass Dönem 17 içerik güncellemesi ile ilgili şu bilgiler yer aldı:

“Yeni aktivite misyonları ve haftalık vazifelerle ulaşılabilecek 100 farklı kademeli ödül içeriyor. Oyuncular, yeni eklenen Çarkıfeleği çevirerek 50’nci Düzeyde Görkemli Şafak ve Ölümcül Orak ortasında seçim yapabilirler. 100’üncü Düzeye gelindiğinde ise, göz kamaştıran Muhafız Zırhı, Uzi ve M16A4 sunulacak. Ayrıyeten, Vazife Aktiflik Paketleri tamamlanarak UC parasına dönüştürülebilir ve ek ganimet için oyun mağazasında harcanabilir. Dönem 17’nin yeni içerikleri Metro Rozetleriyle PUBG MOBILE x Metro Exodus iş birliğine de taşınıyor. Oyuncular özel mühimmatları topladıkça, öyküde ilerleyecek ve özel araçları ve başka kıymetli hazineleri içeren iki kümeden birini kazanacaklar. Birebir halde, oyuncular diledikleri vakit UC ve AG para ünitelerinden birini seçebilirler. Üstelik daha düşük Royale Pass düzeylerinde daha yüksek ödeme suratı sağlanacak.”

KAYNAK: DHA
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ