Dini Haberlerim

Ösym Sistemine %100 Uyumlu Soru Bankası (3 Cilt – 10.000 Soru)

Ösym Sistemine %100 Uyumlu Soru Bankası (3 Cilt – 10.000 Soru)

ÖSYM sınavlarında soru hazırlayan ve ÖSYM’de Görev yapan Doç Dr. Volkan ÇİCEK’in Kaleminden BİR İLK.

Çok değerli DİYANET/ÖSYM Sınavlarına çalışan Adaylar!

-Bu zamana kadar Diyanet’te görev yapan birileri, veya yayın evlerinin birilerine hazırlattığı MBSTS, DHBT ve GÖREVDE YÜKSELME adı altında kitaplar yazdılar veya yaztırttılar. Şimdi ise Üniversite/ÖSYM  camiasından olan Akademisyen Doç. Dr. Volkan Çiçek 3 ciltlik dev eser hazırlayarak Diyanet calışanların ve adaylarının hizmetine sunmuştur.

-MBSTS, DHBT ve GÖREVDE YÜKSELME sınavlarını düşünen adaylara bu  kitabı şiddetle öneriyoruz. 9.999 sorudan olusan bu 3 takım dev eser sizi başarıdan başarıya götürecektir.

—————————————————————————–

ÖSYM sistemini en iyi bilen Doç Dr. Volkan ÇİCEK’in Kaleminden BİR İLK olduğunu, DİYÂNET bünyesindeki MBSTS, DHBT ve GÖREVDE YÜKSELME vb. sınavlar için hazırlanan Muhteşem 3 ciltlik SORU DERYASI olduğunu, Kitabın özellikleri; 9.999 soru ile 1.488 sayfa ve 3 cilt eser olarak hizmetinize sunulmuş olduğunu, Bu zamana kadar Diyanet bünyesinde birileri soru hazırlarken İlk defa ÖSYM camiasından/çevresinden biri soru hazırladığını olduğunu UNUTMAYIN. Dini Haberler

KARGO DAHİL – KAPIDA ÖDEME İMKANI

FİYATI 100 TL YERİNE

SADECE 90 TL 

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN 

0544 529 8559 

KİTABIN GENEL HAT İTİBARİ İLE ÖZELLİKLERİ

1-Kitap hazırlanırken Diyanet İşleri Başkanlığı’nın önerdiği kitaplar baz alınarak hazırlanmıştır.

2-3 ciltlik dev eserlerin içinde Dinler Tarihi, Akaid, Kelam, Mezheple Tarihi, İslam Tarihi, Siyer-i Nebi, Peygamberler tarihi, Hadi, Hadis usulü, Tefsir Tefsir Usulü, İbadet ve İbadet esasları, Fıkıh, Fıkıh usulü, Kuran bilgisi, Kuran İlimleri konuları yer almaktadır.

3-Kitabın içinde 9.999 adet sorudan ortalama %70’i ÖSYM sistemine uyumlu iken, %30 DİYANET sistemine uyumludur.

4-9.999 sorudan %50’si çok zor, %20’si normal, %30’u ise kolaydır. Bu düzenlemedeki amaç; hepsinin zor olması veya kolay olması adaylara bıkkınlık verebilir.

5-Hitapların %80’ını bilgiye dayalı, %20 ise bilgi ve yorum gücüne dayalıdır. Sorular Paragraflı sorulardan ziyade bilgi ağırlıklı sorulardır. Bilgi olmadan hiç bir soru yapılamadığı aşikardır.

6-EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ; Çözümlü olması, Anlaşılmayan secenekleri açıklanması, izahat gerektiren yerleri genişçe izahat etmesi, Cevap seçeneklerinin kendisinin verilmesi. Bu özelliği sebebi ile Cevap seçeneklerinde hata payı ”0” dır. 

7-Kitap konularına göre hazırlanmış, bütün konular soruya dökülmüş, hiç bir konu ve soru atlanılmamış MUHTEŞEM bir eserdir.

Yazar Hakkında:

    Kitabın yazarı Volkan Çiçek, Boğaziçi Üniversitesinde lisans ve A.B.D.’de lisans üstü ve doktora eğitimlerini tamamladıktan sonra Kerkük’te saha çalışmalarında bulunmuş ve sonrasında YÖK tarafından ”Eğitim Bilimleri” alanında doçentliğini almıştır. Volkan Çiçek din kültürü ve ahlak bilgisi eğitimi, değerler eğitimi, sınıf yönetimi gibi alanlarda dersler vermiş ve çoğu İngilizce dilinde olmak üzere yurt içinde veya yurt dışında farklı yayınevleri, dergi ve konferanslarca basılan birçok kitap ve makale yayınlamıştır.

 

KARGO DAHİL – KAPIDA ÖDEME İMKANI

FİYATI 100 TL YERİNE

SADECE 90 TL 

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN 

0544 529 8559 

Soru Örnekleri ; 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ömer dedi ki:

    Gerçekten bu alanda hazırlanmış en kapsamlı soru bankası .Tavsiye Ederim arkadaşlar.

BİR YORUM YAZ