Ordu Eğitim Merkezi Münhal Kadro İlanı

Ordu Eğitim Merkezi Münhal Kadro İlanı

DUYURU

Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde münhal bulunan aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi ve bulunduğu yeri yazılı kadrolara Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 20/1 ve 33. maddeleri ile Diyanet İşleri Başkanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 8’inci maddesinin (ı)  bendi ile Sınav Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca sınavla naklen personel alınacaktır.

SINAVA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR  

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48/A maddesindeki şartlar ile Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin ilgili maddelerindeki şartları taşımaları,

2- Halen 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi görevli olmaları, 

3- Bulunduğu görev mahallinde naklen atanabilecek süre kadar çalışmış olmaları,

4- Asaleti tasdik edilmiş olmaları,

5- Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış olmaları ve en az Lise mezunu olmaları,

6- V.H.K.İ. Sınavına katılmak isteyenlerin; kurumca ya da ilgili kuruluşlarca düzenlenen bilgisayar işletmenliği veya bilgisayar kullanma eğitiminde başarılı olduğuna ilişkin belge ya da sertifikaya sahip olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRESİ

İstekliler nakil taleplerine dair dilekçelerini, İş Talep Formunu (fotoğraflı olacak şekilde), görevli bulunduğu kurumca onaylı hizmet cetvelini ve (Veri hazırlama ve Kontrol İşletmenliği kadrosuna başvuracaklar) Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasını en geç 31 Mayıs 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Eğitim Merkezi Müdürlüğüne ulaştıracaklardır. Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

SINAV YERİ VE TARİHİ

1- Hizmetli kadrosuna müracaat edenler 12 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 09.00’da sınavın yapılacağı Eğitim Merkezi Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

2- V.H.K.İ. kadrosuna müracaat edenler 13 Haziran 2019 Perşembe günü saat 09.00’da uygulama sınavın yapılacağı Eğitim Merkezi Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

NOT: İlan edilen sınav tarihinde sınava katılmayan adaylar sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Söz konusu adaylara her ne sebeple olursa olsun ikinci bir sınav hakkı verilmeyecektir. Sınav sonuçları, Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün https://orduegitim.diyanet.gov.tr internet sitesinde ilan edilecektir.

Münhal Bulunan Kadrolar

Unvanı / Sınıfı / Dercesi / Adedi / Kadronun Bulunduğu Yer

V.H.K.İ. / G.İ.H / 9 / 1 / Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Hizmetli / Y.H.S. / 8 / 1 / Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Hizmetli / Y.H.S. / 12 / 1 / Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Diyanet Haber

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ