Dini Haberlerim

Öğrenciler Kayseri İl Müftülüğünde

Öğrenciler Kayseri İl Müftülüğünde

Belsin Melikgazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü, öğretmen ve öğrencileri, Kayseri İl Müftülüğünü ziyaret ederek İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven ile bir müddet sohbet ettiler.

 

Ziyaretçiler arasında, Okul müdürü Durdu Mahmut Kır, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri Latife Budak, Yusuf Çiçek, Alpaslan Kayahan, Ahmet Güneş ve okulun 7-8. sınıflarından yaklaşık 35 öğrenci vardı. Ziyaret ekibine aynı zamanda İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörü ve Din Hizmetleri Uzmanı Osman Demirel de eşlik etti.

 

Kayseri İl Müftüsü  Güven ile görüşüp sohbet eden Melikgazi İmam Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri, müftülük ve müftülüğün faaliyetleri ile ilgili bilgi aldılar. Öğrencilere, geleceğe dönük olarak yapmaları ve değer vermeleri gereken konular üzerine tecrübe ve bilgilerinden yola çıkarak nasihatlerde bulunan  Güven, ziyaretlerinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek hepsine tek tek teşekkür edip başarılar diledi.

 

Ziyaretin sonunda İl Müftüsü  Güven, öğrencilere, kendileri için bir başucu kitabı olacak nitelikteki Ali Fuat Başgil’in “Gençlerle Başbaşa” isimli kitabını hediye etti.

Kaynak : Dini Haberlerim

Haberlerimizi Facebook Grubumuzdan Takip Edebilirsiniz : Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ