Muş Belediye Başkanı Asya, kurbanını TDV’ye emanet etti

Muş Belediye Başkanı Asya, kurbanını TDV’ye emanet etti

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfınca; “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla başlatılan 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na destek sürüyor.

Bu kapsamda Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulunarak 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na destek oldu.

İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Muş Şubesi Başkanı İbrahim Halil Demir, TDV tarafından “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen vekaletle kurban organizasyonuyla yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili Başkan Asya’ya bilgi verdi.

Belediye Başkanı Asya, “Yeryüzünün dört bir yanında mazlum, mağdur ve ihtiyaç sahibi insanlar var. Bu insanların her birine bizlerin ulaşması mümkün değilken sizlerin çalışmaları ve gayretleri ile bağışlarımız bu kişilere ulaştırılıyor. Bu vesileyle organizasyona katkı sunan tüm hayır sahiplerine ve Türkiye Diyanet Vakfı çalışanlarına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Müftü Demir, “Türkiye Diyanet Vakfı her gün  biraz daha büyüyor. Bizler ancak siz hayır sahipleri ile ihtiyaç sahipleri arasında birer köprüyüz.  Böyle bir organizasyon içinde en değerli şey siz hayırseverlerin gösterdiği rağbet ve güvendir.” diyerek bağış makbuzunu takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ