Dini Haberlerim

Kur’an Kursunda Dersler Uzaktan Eğitim İle Devam Ediyor !

Kur’an Kursunda Dersler Uzaktan Eğitim İle Devam Ediyor !

Kocaeli Başiskele İle Müftülüğüne bağlı olan Kur’an-ı Anlama Temel Eğitim Proje kursu Müftü Halil Günenç Kur’an Kursu corona virüs nedeniyle kurslara ara verilmesi ile derslerine uzaktan eğitim ile devam ediyor. 

Ülkemizde koronavirüs nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tüm düzeyde kuran kurslarında eğitime ara verilmesi kararı çıkması ile Başiskele İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an-ı Anlama Temel Eğitim (Arapça) Programı proje kursu olan Müftü Halil Günenç Kur’an Kursunda örnek bir çalışma yapıldı.

Müftü Halil Günenç Kur’an Kursu, eğitimlere ara verilmesi ile birlikte öğrencilerin uzaktan eğitim metodu ile derslerine devam edeceğini duyurdu. 

Virüs Konusunda Bilgilendirmeler Yapıldı !

Müftü Halil Günenç Kur’an Kursu düzenli olarak dezenfekte edilmekte, öğrencilerimize enfeksiyon hastalıklarının önlenmesi konusunda bilgilendirme yapılmakta, kursumuzun tüm personeli bu konuda hassasiyetle çalışmaktadır.

Sanal Sınıflarda Eğitime Devam Edilecek !

 

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kuran kurslarının 29 Mart’a kadar tatil edilmesi üzerine dersler teknolojinin sağladığı imkânlarla devam edecek. Öğrencilere izin öncesi uzaktan eğitim sistemi detaylı olarak anlatılarak konu hakkında öğrenci velilerine bilgilendirmeler yapıldı.

Başiskele İlçe Müftülüğü koordinesinde gerçekleştirilen uzaktan eğitim sistemi ile proje kursunda öğrencilerin ders kaybının en aza indirgenmesi planlanmakta.

 

Müftü Halil Günenç Kur’an Kursu Yeni Dönem Ön Kayıtlarına Başladı !

Diyanet İşleri Başkanlığı Kur’an-ı Anlama Temel Eğitim (Arapça) Programı proje kursu olan Müftü Halil Günenç Kur’an Kursu yeni dönem kayıtlarına da şimdiden başladı. Arapça konusunda başarılı bir eğitim grafiği ile göz dolduran Kur’an kursumuz ön kayıt işlemlerini www.muftuhalilgunenckk.com web sitesi üzerinden online olarak alıyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ