Dini Haberlerim

iPhone 8 yerine Galaxy S7 öneriyorlar!

iPhone 8 yerine Galaxy S7 öneriyorlar!

iPhone 8 sonunda satışa sunuldu ve cihazı uzun süredir bekleyenler yetkili satış yerlerine koşmaya başladılar. Yine de yeni cihazın geçmişte olduğu gibi uzun kuyruklar ve büyük bir çılgınlıkla karşılanmadığını da kabul etmek gerekiyor.

Consumer Reports bu noktada teknoloji dünyasının en ilginç karşılaştırmasını yaptı. Normalde yeni Apple cihazı almak istemeyen birine muhtemelen Galaxy S8, Galaxy Note 8, Xiaomi Mi 6 veya Nokia 8önerirsiniz. Ama CR böyle düşünmüyor.

iPhone 8 yerine Galaxy S7

CR yeni iPhone 8’i kesinlikle Galaxy S8’ler ile bir tutmuyor. Bu iki telefondan ayrı olarak, Note 8 bile göremiyoruz. Kendileri iPhone alternatifiolarak Galaxy S7’yi gösterdiler. Üstelik 2016 yılında çıkan bu cihazın, yeni iPhone’a göre daha iyi batarya performansı ve arama kalitesi olduğunu belirtiyorlar.

Elbette böylesine sert bir düşüşün önemli bir sebebi var. iPhone 8 kesinlikle bu yılın Apple yıldızı değil. Şu an tüm gözler Kasım ayında bizlerle buluşacak olan iPhone X’te. 3 Kasım’da gelecek olan iPhone X, Apple’ın 10. yıla özel telefonu olarak karşımıza çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ