Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Ahmet İŞBİLİR

[email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Talha DURMUŞ

[email protected]

YAYIN KOORDİNATÖRÜ / Publications Coordinator

Fırat KALKAN

[email protected]

 EDİTÖRLER / Editors

Serkan POLAT 

[email protected]

Atilla Fevzi

[email protected]

Sema Yıldız

[email protected]

Gece Vardiyası Editörü/ Night Shift Editor

Erdem Tan

[email protected]

Hukuk Danışmanı

Av. Sinan Asrak

Reklam /  Advertise

Furkan Kızılkaya

[email protected]

Yazılım

WordPress 4.9.2 Safir Poyraz Tema

[email protected]

İletişim 

İstanbul / Bağcılar

Hafta İçi 08:30 – 18:00

Hafta Sonu : 09:00 – 15:00

[email protected]

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
dinihaberlerim.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
 
© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
dinihaberlerim.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
dinihaberlerim.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden,
dinihaberlerim.com’da sorumlu tutulamaz.(Bu sayfa 29.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.) 
 
GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2017 dinihaberlerim.com’da tüm hakları saklıdır.dinihaberlerim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar dinihaberlerim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz,
değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
dinihaberlerim.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.
dinihaberlerim.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
PRIVACY POLICYWe will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the dinihaberlerim.com. However, sometimes the siteadi.com uses third parties to process your information.
dinihaberlerim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the dinihaberlerim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the dinihaberlerim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the dinihaberlerim.com and its services. When you use siteadi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the dinihaberlerim.com cookies section of our full
 

Gizlilik Politikası

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri

Alem Hosting, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim

Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.

 
-Doğru-Tarafsız-İlkeli –
 
Diyanet Teşkilatının Haber Merkezi – Diyanet haberler – Dini Haberler