Dini Haberlerim

Diyanet’ten İmam ve Müezzinlere Duyuru !

Diyanet’ten İmam ve Müezzinlere Duyuru !

Diyanet İşleri Başkanlığı , Etkili Din Görevlisi, Etkin Din Hizmeti adı altında düzenlenecek olan “17. Dönem Hizmet İçi Eğitim Semineri” duyurusu yayınlandı .

Diyanet İşleri Başkanlığı, Diyanet hizmetlerinde farkındalık oluşturmak amacıyla Din Görevlileri Buluşması (Etkili Din Görevlisi, Etkin Din Hizmeti) adı altında 28 Mart -01 Nisan 2018 tarihleri arasında 17. Hizmet içi Eğitim semineri düzenlenecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı eğitim plânı çerçevesinde; cami hizmetlerini yürüten personelin etkinlik ve verimliliklerini artırmak, görev heyecanlarını ve hizmet kalitelerini yükseltmek, taşra teşkilatında görevli personelle yakın iletişime geçmek ve bilgi paylaşımında bulunmak, ulusal ve küresel düzeyde din ve diyanet hizmetlerinde farkındalık oluşturmak amacıyla Din Görevlileri Buluşması (Etkili Din Görevlisi, Etkin Din Hizmeti) adı altında 28 Mart-01 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya/Manavgat’ta “Hizmet İçi Eğitim Semineri” düzenlenecek.

 

01.01.1970 ve sonrası doğumlu olma şartı olan Hizmet İçi Eğitim seminerlerine katılacak Personeller müftülükler tarafından ilan edilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ