Dini Haberlerim

Diyanet O Seminerlere Devam Ediyor

Diyanet O Seminerlere Devam Ediyor

Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığınca ülke genelinde yürütülen ”Sağlıklı Birey, Mutlu Aile, Huzurlu Toplum” projesi kapsamında din görevlileri ve eşlerine yönelik planlanan ”Aile Okulu” seminerleri 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

​Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığınca ülke genelinde yürütülen ”Sağlıklı Birey, Mutlu Aile, Huzurlu Toplum” projesi kapsamında din görevlileri ve eşlerine yönelik planlanan ”Aile Okulu” seminerleri 27-28 Ekim tarihlerinde Erzurum, Şırnak, Artvin ve Bitlis illerinde gerçekleştirildi.

İl müftülerinin açılış konuşmaları ile başlayan programlarda Kur’an ve sünnet perspektifinde aile olmak ve aile kalmak, çocukluk dönemi din ve değer eğitimi, ailede fıkhi meseleler ve ailede mahremiyet bilinci gibi konu başlıklarında, alanında uzman kişilerce seminerler verildi. Söz konusu seminerlere Diyanet İşleri Uzmanı Mustafa IRMAKLI, Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanları Sabri AKPOLAT, İdris BOZKURT, Diyanet İşleri Uzman Yardımcısı Fatih YILDIZ ile Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığında görevli Vaiz Eyüp ÖZTÜRK konuşmacı olarak katıldı.  Erzurum, Şırnak, Artvin ile Bitlis Aile ve Dini Rehberlik Büroları tarafından planlanarak iki gün boyunca devam eden, katılımcıların ilgiyle takip ettiği bu eğitimlerin sonunda, din görevlileri ve eşlerine katılım belgesi takdim edildi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ