Dini Haberlerim

Diva-Sen : Başın Sağolsun Aziz Milletim !

Diva-Sen : Başın Sağolsun Aziz Milletim !

Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve Diva-Sen Genel Merkezi, 02.11.2017 tarihinde Hakkari Şemdinli’de şehit olan şehitlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı.

BAŞIN SAĞOLSUN AZİZ MİLLETİM

Cennet vatanımızı ve necip milletimizi akıllarınca etkileri altına alacaklarını ve bölüp parçalayacaklarını zanneden zavallıların maşası cani teröristlerin kurdukları tuzak sonucu altı Mehmetçiğimizin iki de koruyucumuzun şehit edilmesi yüreklerimizi dağladı. Aziz şehitlerimizin ailelerine, TSK’ne ve necip milletimize başsağlığı dileriz.

Güya kiraya verilmiş akıllarıyla medeniyet ülkesi olan vatanımızı bölüp parçalayacaklarını zanneden caniler bilsinler ki, bu millet kesinlikle hayallerinin gerçekleşmesine müsaade etmeyecektir. Allah Teâlâ’ya olan inancımız doğrultusunda her an ölecekmişiz gibi bir beklentiye sahibiz. Diğer taraftan, ülkemizde bulunan tüm dil, ırk ve bölge farklılıklarını en büyük zenginliğimiz olarak görmekte ve vatandaşlarımızın tamamının et ve tırnak misali birbirinden ayrılamayacağına inanıyoruz. Dış güçlerin bitmez tükenmez düşmanca tavırlarıyla ülkemizi ortadan kaldırmak için kiraladıkları katiller elbette yaptıkları hatanın bir gün farkında olacaklardır ancak iş işten çoktan geçmiş olacaktır. Çünkü ailelerine ve vatanlarına en verimli çağlarında terörist olup dağlarda yaşamaya mahkûm olan, günleri ve geceleri rahat yüzü görmeyen ve de insanlığını unutup vahşileşen gençler, hayatlarının baharında telef olup gitmektedirler.

Diva-Sen ailesi olarak tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tekraren ailelerine, TSK ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.

Diva-Sen Genel Merkezi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ