Dini Haberlerim

Din görevlileri tecrübelerini paylaşıyor..

Din görevlileri tecrübelerini paylaşıyor..

Diyarbakır Müftülüğünce düzenlenen program, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ömer Aydın moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Kayapınar İlçe Müftülüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen programa İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, İl Müftü yardımcıları, ilçe müftüleri, din görevlileri ve İstanbul’da görev yaptıkları camilerde örnek çalışmalara imza atan din görevlileri Mehmet Keskin, Metin Kaçar ve Mehmet Şenyiğit katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açış konuşmasını yapan İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, farklı illerde görev yapan personelin kaynaşması ve kendi görev yerlerinde hayata geçirdikleri başarılı faaliyetleri başka bölgelerdeki görevlilere aktarması amacıyla bu tür programların düzenlendiğini belirtti.

Sonrasında kürsüye gelen Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ömer Aydın ise Diyanet İşleri Başkanlığında çalışan her bir personelin Diyanet camiasını temsil ettiğini unutmamasını ve bu düşünce ile hareket etmesi gerektiğini dile getirdi.

Ardından İstanbul’dan programa davet edilen din görevlileri sırasıyla tecrübe ve projelerini salonda bulunanlarla paylaştılar.

İl Müftüsü Karabayır Kayapınar Kız İmam Hatip Lisesi’nde seminer verdi

Öte yandan Diyarbakır Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, Kayapınar Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ