Dini Haberlerim

Ankara İl Müftüsü SÖNMEZOĞLU Akit TV’ye Canlı Yayın Konuğu Oldu

Ankara İl Müftüsü SÖNMEZOĞLU Akit TV’ye Canlı Yayın Konuğu Oldu

Ankara İl Müftüsü Mehmet SÖNMEZOĞLU, Fatih DAĞISTANLI’nın Akit TV’de hazırlayıp sunduğu “Gündem”  Programına canlı yayın konuğu oldu.

SÖNMEZOĞLU, gerçekleşen programda seyircilere “2018 yılında planlanan faaliyetler ve projeler” ile Ankara’da yapılan Din Hizmetleri hakkında önemli bilgiler verdi.

Programda konuşan İl Müftüsü sözlerine “içinde bulunduğumuz Rebiulevvel ayının, Peygamberimizin dünyaya şeref verdiği bu ayın, 29 Kasım’da hep birlikte idrak edeceğimiz Mevlid-i Nebi’nin şimdiden hayırlı ve mübarek olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum” diyerek başladı.

İl Müftüsü SÖNMEZOĞLU, “ Biz Ankara İl Müftülüğü olarak bütün ilçelerimizde, bütün mahallerinde bütün insanlarımızı kapsayacak ve kucaklayacak bir şekilde insanlarımıza hizmet etmenin, hizmetkâr olmanın gayreti içerisindeyiz hep beraber” dedi.

Mehmet Sönmezoğlu , “ Ankara Müftülüğü olarak 6300 görevlimizle Kur’an Kursu Öğreticilerimiz, Vaizlerimiz, İmam Hatipler ve Müezzinlerimizle sürekli vatandaşla iç içeyiz ve Din Hizmetlerini her eve ve her gönüle sunmanın gayreti içerisindeyiz ‘Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ ve ‘KYK’ ile işbirliğimiz var, Çocuk Evleri ve yurtlara Din Hizmeti sunuyoruz. ” diye konuştu.

 

Kaynak : Dini Haberlerim

Haberlerimizi Facebook Grubumuzdan Takip Edebilirsiniz : Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ