Dini Haberlerim

13. Dönem Ezanı Güzel Okuma Kursu Sona Erdi.

13. Dönem Ezanı Güzel Okuma Kursu Sona Erdi.

Antalya İl Müftülüğü  tarafından açılan 13. Dönem Ezanı Güzel Okuma Hizmetiçi Eğitimi Kursu sona ermesi nedeniyle düzenlenen bir programla kursa katılan Din Görevlilerine belgeleri verildi.

İl Müftü Yardımcısı Mustafa AYDIN’ın komisyon başkanlığında ve Rehber Öğretici Tahir ÇETİN ve Eğitim Uzmanı Orhan AKKOÇ’un üyeliklerinde oluşan sınav komisyonunun yaptığı sınav sonrasında yapılan belge törenine İl Müftüsü Osman ARTAN, İl Müftü Yardımcıları Mustafa AYDIN, Mevlüt TOPÇU, Melek ALÇIN, Eğitim Uzmanı Orhan AKKOÇ ve Kurs Rehber öğreticisi Tahir ÇETİN ile kursiyerler katıldılar.

Kurslar devam edecek.

İl Müftüsü Osman ARTAN   yaptığı konuşmada ” Bu kurslar görevlilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir. 1 er ay halinde düzenlenen kurslarımızın görevlilerimiz tarafından süresinin uzatılması  talebi bizlere yoğun şekilde gelmektedir. İnşallah bütün görevlilerimizi bu ve benzeri kurslara almaya İl Müftülüğü olarak gayret etmekteyiz “ dedi.

Program sonunda Ezanı Güzel Okuma kursuna katılan kursiyerlere belgelerini İl Müftüsü Osman ARTAN, İl Müftü Yardımcıları  Mustafa AYDIN, Mevlüt TOPÇU, Melek ALÇIN, Eğitim Uzmanı Orhan AKKOÇ ve Kurs Rehber öğreticisi Tahir ÇETİN verdiler.

 

Kaynak : Dini Haberlerim

Haberlerimizi Facebook Grubumuzdan Takip Edebilirsiniz : Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ