EHYS semineri gerçekleştirildi – Diyanet Haber

EHYS semineri gerçekleştirildi – Diyanet Haber


EHYS ile ilgili iş ve işlemlerin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi, personelin mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi, görev heyecanının ve hizmet kalitesinin yükseltilmesi ile yapılan çalışmalarda uygulama birlikteliğinin sağlanması amacıyla bu alanda görev yapan 81 ilden EHYS yetkililerine yönelik “Hizmet İçin Eğitim Semineri” düzenlendi.

Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Dini İhtisas Merkezinde düzenlenen seminerin açılışını Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanı Dr. Kerim Şükrü Ünlü gerçekleştirdi.

Ehys Semineri 11

Burada konuşan Ünlü, eğitim hizmetlerindeki yeniliklerden bahsederek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Seminerde; Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mevzuatı ve Kurs Gider İşlemleri, Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanlığı Programları ve Uygulama Esasları, Hafızlık Eğitimi Daire Başkanlığı Programları ve Uygulama Esasları, Bilgi Güvenliği, İrade Eğitimi, EHYS Personel İşlemleri ve Tahakkuk Beyanları, EHYS Fiziki Bina İşlemleri, EHYS Öğrenci İşlemleri, İletişim Teknikleri, EHYS Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanlığı İş ve İşlemleri, EHYS Hafızlık Eğitimi Daire Başkanlığı İş ve İşlemleri konuları üzerinde eğitim ve bilgilendirmeler yapıldı.

Ehys Semineri 22

Editör: Ömer Ceylan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ